Firma Event Hill zorganizowała nasz polsko-francuski ślub w plenerze w lipcu 2017 roku. Ania zajęła się organizacją i planowaniem całej imprezy, począwszy od wstępnej selekcji miejsc i kosztorysu, poprzez wyszukanie, wynegocjowanie i podpisanie umów ze wszystkimi podwykonawcami, skończywszy na ustaleniu planu dnia ślubu i wspieraniu nas w trakcie całej imprezy.

Warto wspomnieć, że był to nasz pierwszy ślub w plenerze, w którym uczestniczyliśmy, a do tego nasz własny! Ania podjęła się tego wyzwania z przyjemnością, zaaranżowała przestrzeń, skoordynowała Urząd Stanu Cywilnego, tłumacza przysięgłego oraz przygotowała dekoracje, bukiety kwiatowe i oprawę muzyczną.

Podczas ceremonii i przyjęcia była obecna cały czas, pilnowała planu wydarzeń, koordynowała podwykonawców, odpowiadała na potrzeby gości. Goście, zarówno polscy jak i zagraniczni byli zachwyceni niemniej niż my sami. Dodatkowo wspaniałe animacje dla dzieci organizowane przez Event Hill, sprawiły że dzień był pełen atrakcji również dla najmłodszych, a rodzice nie musieli zajmować maluchów.

Event Hill to pełen profesjonalizm i organizacja dopięta na ostatni guzik, miliony pomysłów, zmysł artystyczny a wszystko w cudownej atmosferze pozwalającej parze młodej na bezstresowe ślubne przygotowania i wspaniałą zabawę na własnym przyjęciu!

Bardzo dziękujemy i polecamy każdemu!

DOMINIKA &XAVIER

14.07.2017

Ania jest wyjątkową organizatorką ślubu! Bez niej nie dalibyśmy rady przygotować wszystkiego na czas. Bardzo szybko zdecydowaliśmy się wziąć ślub. Dosłownie mieliśmy 1,5 miesiąca na organizację przyjęcia weselnego dla 60 osób w Hotelu Bristol w Warszawie. Szybko dotarło do nas ile rzeczy mamy do zaplanowania i zorganizowania. Oboje dużo pracujemy i nie mieliśmy czasu, żeby zająć się wszystkimi sprawami dotyczącymi organizacji. Ania aktywnie uczestniczyła we wszystkich spotkaniach z hotelem, florystą, fotografem, zespołem. Osobiście zajęła się zakupami, dekoracjami, ustaleniami dotyczącymi ślubu i wesela. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc i zaangażowanie w organizację.

Ania sprawiła że ten dzień był dla nas wyjątkowy.

MY & PIOTR

11.02.2017